Nástenný držiak reproduktora pre Google Home/Nest Mini, biely
00220888
Na upevnenie Google Home/Nest mini na stenu, pre dokonale vyrovnaný zvukový zážitok a dokonalé prijímanie hlasových príkazov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Miestoúsporné umiestnenie
Dokonalé umiestnenie reproduktora pre optimálny zvukový zážitok
Specially developed design
Bracket lets the speaker float almost invisibly on the wall
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Reproduktor |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 10.3 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 3.8 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 10.3 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 9.2 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Na upevnenie Google Home/Nest mini na stenu, pre dokonale vyrovnaný zvukový zážitok a dokonalé prijímanie hlasových príkazov
- Praktický nástenný držiak vhodný pre inteligentný reproduktor Google Home/Nest mini
- Mimoriadne pohodlný a šetriaci miesto pre optimálne umiestnenie Google Home/Nest mini v každej miestnosti
Rozsah dodávky
- 1 držiak na stenu
- Súprava skrutiek vrátane Fischer hmoždiniek
- 2 lepiace bodky
- 1 inštalačný návod
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené iba pre betónové a plné tehlové steny.
- Zabezpeč si vhodný montážny materiál v špecializovanom obchode pre iné materiály a konštrukčné druhy steny, na ktorú je inštalácia určená.
- Ak si nie si istý, obráť sa na na to vyškolených odborníkov a nepokúšaj sa o montáž sám!
- Pri montáži dávaj pozor, aby si nepoškodil alebo nepritlačil elektrické vedenie.
- Produkt neinštaluj na miestach, kde by sa mohli zdržiavať ľudia.
- Po montáži produktu a upevnení záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a bezpečnosť prevádzky.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálna prípustná nosnosť produktu a aby naň nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dbaj na to, aby bol produkt zaťažený symetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (závisí od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a ďalej produkt nepoužívaj.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review