Nástenný držiak reproduktora Sonos Era 100/300, náklon a otáčanie
00220895
Na upevnenie Sonos Era 100/Era 300 na stenu pre dokonale vyrovnaný zvukový zážitok a perfektné prijímanie hlasových príkazov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Miestoúsporné umiestnenie
Dokonalé umiestnenie reproduktora pre optimálny zvukový zážitok
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Fully movable speaker mount
Enjoy sound from every angle: this speaker mount adapts to your individual needs thanks to the ball head - whether swivelling or tilting - this is how home entertainment works with full sound enjoyment
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | Bez špecifikácie |
| Vhodné pre | Reproduktor |
| Variant | Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Oceľ Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 6.8 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 6 cm |
| Veľkosť obrazovky | Bez špecifikácie |
| VESA štandard | Bez špecifikácie |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Audio |
| Max. nosnosť | 5 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Na upevnenie Sonos Era 100/Era 300 na stenu pre dokonale vyrovnaný zvukový zážitok a perfektné prijímanie hlasových príkazov
- Praktický nástenný držiak vhodný pre Sonos Era 100/Era 300
- Naklápanie: plynulé od +40° do -60° (Sonos Era 100)/od +30° do -60° (Sonos Era 300)
- Otáčanie: od +/-85° (Sonos Era 100)/+/-35° (Sonos Era 300)
- Diskrétny a elegantný dizajn, ktorý sa harmonicky a nenápadne začlení do každej miestnosti
- Výrez na zadnej strane nástenného držiaka reproduktora umožňuje upratané vedenie káblov
Rozsah dodávky
- 1 držiak na reproduktor na stenu
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Na namontovanie Sonos Era 300 potrebuješ príslušenstvo, ktoré je súčasťou balenia.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené iba pre betónové a plné tehlové steny.
- Zabezpeč si vhodný montážny materiál v špecializovanom obchode pre iné materiály a konštrukčné druhy steny, na ktorú je inštalácia určená.
- Ak si nie si istý, obráť sa na na to vyškolených odborníkov a nepokúšaj sa o montáž sám!
- Pri montáži dávaj pozor, aby si nepoškodil alebo nepritlačil elektrické vedenie.
- Produkt neinštaluj na miestach, kde by sa mohli zdržiavať ľudia.
- Po montáži produktu a upevnení záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a bezpečnosť prevádzky.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálna prípustná nosnosť produktu a aby naň nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dbaj na to, aby bol produkt zaťažený symetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (závisí od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a ďalej produkt nepoužívaj.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review