Negatívne obaly, pergamen, 7 pásikov po 6 negatívov, 24x36 mm, 25 ks.
00002250
Rukávy na trvalé a jasné archivovanie malých negatívov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Pergamen matný (PER) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Farba | Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka listu | 260 mm |
| Dĺžka listu | 310 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Možnosť zakladania | Zakladač DIN A4 |
| Počet negatívov na obal | 42 |
| Prevedenie | Negatívny plášť |
| Hrúbka fólie | 35g/qm |
Ďalšie informácie o produkte
- Rukávy na trvalé a jasné archivovanie malých negatívov
- Bezpečné uloženie: na ochranu tvojich cenných negatívov pred vonkajšími vplyvmi ako prach, svetlo a vlhkosť
- Individuálne uloženie: usporiadaj negatívy podľa tém, napríklad
- Usporiadané uloženie: jeden pásik na jedno vrecko, plnené zo strany
- Lepšia viditeľnosť než v bežných obálkach na fotky
- Jednoduché plnenie: jednotlivé stránky so snímkami sú usporiadané posunuté, aby sa pásiky dali ľahko zasunúť
- Pre 7 filmových pásikov so 6 malými negatívmi formátu 24 x 36 mm
- Pre film typu 135
- Archivná marža s eurootvormi: pre dvojdierové a štvordierové šanóny
Rozsah dodávky
- 25 negatívnych snímok
- 1 obsahová tabuľka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review