Negatívové obaly, pergamen, 4 pásy po 3 negatívy, 6x7 cm, 100 ks.
00002259
Obaly na trvalé a jasné archivovanie negatívov stredného formátu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Pergamen matný (PER) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Farba | Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka listu | 260 mm |
| Dĺžka listu | 310 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Možnosť zakladania | Zakladač DIN A4 |
| Počet negatívov na obal | 12 |
| Prevedenie | Negatívny plášť |
| Hrúbka fólie | 35g/qm |
Ďalšie informácie o produkte
- Obaly na trvalé a jasné archivovanie negatívov stredného formátu
- Bezpečné uloženie: na ochranu tvojich cenných negatívov pred vonkajšími vplyvmi ako prach, svetlo a vlhkosť
- Individuálne uloženie: zoradiť negatívy podľa tém, napríklad
- Usporiadané uloženie: jeden pásik na vrecko, plnené z boku
- Lepšia viditeľnosť než v bežných obálkach na fototlače
- Jednoduché plnenie: jednotlivé stránky na diapozitívy sú usporiadané posunuté, aby sa pásiky dali ľahko zasunúť
- Pre 4 filmové pásiky s 3 negatívmi do veľkosti 6 x 7 cm / 2 negatívy do 6 x 9 cm
- Pre typ filmu 120 a 220
- Archivný okraj s eurootvormi: pre dvojdierkové a štvordierkové šanóny
Rozsah dodávky
- 100 negatívnych obalov
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review