Notebookový ruksak "Traveller", do 41 cm (16,2"), antracitový
00231014
Ideálny na služobné cesty, krátke výlety alebo dochádzanie: batoh na notebook s hrubým polstrovaním, množstvom úložného priestoru a mimoriadne praktickým zipsom – pre maximálnu ochranu a pohodlie na cestách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko so skrytým zipsom na doplnky alebo osobné veci
Polstrovaná priehradka na notebook
Hrubé polstrovanie: Batoh na notebook s polstrovanou priehradkou poskytuje spoľahlivú ochranu počas prepravy
Nastaviteľné ramenné popruhy
Individuálne prispôsobené: nastaviteľné a polstrované ramenné popruhy pre optimálne prispôsobenie biznis batohu
Vonkajší materiál odolný voči vode
Aj keď počasie nevyhovuje, notebook je chránený pred vlhkosťou v vodeodpudivom vonkajšom materiáli
Pás električiek
Praktický držiak na vozík: Biznis batoh s pútkou na kufor sa dá pohodlne a bezpečne pripevniť na rukoväť vozíka – optimálne drženie na služobnej ceste bez pošmyknutia
Široký zips
Jednoducho otvorené doširoka: Obojsmerný zips je dlhší ako hlavná priehradka, čo poskytuje pohodlie pri balení a hľadaní v batohu, notebook sa ľahšie vyberá a podobne.
Spevnené, vodu odpudzujúce dno
Vodoodpudivosť a dodatočná ochrana: Vystužené dno tašky zabezpečuje pevný stojan, je utierateľné a chráni pred nečistotami a vlhkosťou
Flexibilné bočné vrecká
Jedno na každej strane: Dve bočné vrecká ponúkajú dostatok miesta a rýchly prístup k fľaši s vodou, statívu alebo dáždniku – vďaka efektu pružnosti sú aj úzke fľaše dobre upevnené
Obalená rukoväť
Kvalitný batoh s dobrou ovládateľnosťou: praktická rukoväť s vystuženým materiálom pre pohodlné nasadenie
Veľký hlavný priestor s napínacim popruhom
Ideálna organizácia na cestách: Priestranný hlavný priestor sa dá otvoriť ako kufor a vo vnútri je napínací popruh na oblečenie a podobne – ideálny ako cestovný batoh
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 41 cm (16,2") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnútorný materiál | Polyester |
| Vlastnosti materiálu | Vodu odpudzujúce |
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 750 g |
| Vnútorná šírka | 33 cm |
| Vnútorná výška | 43 cm |
| Vnútorná hĺbka | 14 cm |
| Objem | 20 l |
| Rozmer - šírka | 34 cm |
| Rozmer - hĺbka | 15 cm |
| Rozmer - výška | 44 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ruksak Ruksak s priečinkom na notebook |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálny na služobné cesty, krátke výlety alebo dochádzanie: batoh na notebook s hrubým polstrovaním, množstvom úložného priestoru a mimoriadne praktickým zipsom – pre maximálnu ochranu a pohodlie na cestách
- či už ide o pracovný batoh alebo mestský batoh: elegantná taška ponúka veľa úložného priestoru, takže máš všetko, čo potrebuješ, poruke a bezpečne uložené
- stabilný zips a spony s pevný úchopom: jednoduchý prístup k obsahu tašky, zatiaľ čo ramenné popruhy sa rýchlo a bezpečne nastavujú
Rozsah dodávky
- 1 batoh na notebook „Traveller“
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review