Obal na CD/DVD/Blu-ray, 40 ks, čierny
00033831
Peňaženka na ukladanie CD/DVD/Blu-ray diskov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Antistatické obaly
Kvalitné spracované, antistatické obaly
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | CD, DVD, Blu-ray disky |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Medium | CD-ROM |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Antistatic |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 16.4 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 6.1 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 17 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Taška |
| Max. kapacita | 40 |
Ďalšie informácie o produkte
- Peňaženka na ukladanie CD/DVD/Blu-ray diskov
- Prichádza s nosným popruhom
- S penovou výplňou pre maximálnu ochranu počas prepravy
Rozsah dodávky
- 1 obal na 1 CD/DVD/Blu-ray
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review