Obal na notebook "Cozy", 36 - 40 cm (14,1" - 15,6"), moka
00231017
Štýlová ochrana s flísovým faktorom: udržiavaj laptop a príslušenstvo v bezpečí a chránené
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivej plochy púzdra
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko s pevným zipsom na ďalšie doplnky alebo osobné veci
Teddy pre notebook
Nadýchaný, nadýchaný IT kúsok: Zabaľte si notebook do útulného šatníka na chladné obdobie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 36 - 40 cm (14,1" - 15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Mocca |
| Farba | Mocca |
| Série | Cozy |
| Farba | Hnedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 42 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 30 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Hmotnosť | 175 g |
| Vnútorná šírka | 40 cm |
| Vnútorná výška | 29 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzáveru | Zips |
Ďalšie informácie o produkte
- Štýlová ochrana s flísovým faktorom: udržiavaj laptop a príslušenstvo v bezpečí a chránené
- obojsmerný zips: rýchle otvorenie hlavnej priehradky a jednoduché vybratie notebooku
Rozsah dodávky
- 1 "Pohodlné" puzdro na notebook
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
