Obal na notebook "Extreme Protect", 34 - 36 cm (13,3" - 14,1"), čierny
00227055
Praktické puzdro na notebooky s tlmením nárazov licencovaným D3O pre bezpečné uloženie zariadení aj príslušenstva a účinnú ochranu proti nárazom, nečistotám a poškriabaniu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Štíhly dizajn
Moderný, úzky obal na notebook
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Priestranné predné vrecko s organizérskou štruktúrou
Od kábla po mobilný telefón: Priestranné predné vrecko s jasnou štruktúrou organizéra má dostatok miesta pre ďalšie firemné doplnky
D3O – Ochrana podľa priemyselných štandardov
Inovatívny ochranný štít s licenciou D3O® v polstrovanom hlavnom priestore: Materiál D3O optimálne absorbuje nárazy a chráni váš notebook pred poškodením
Vonkajší materiál odolný voči vode
Aj keď počasie nevyhovuje, notebook je chránený pred vlhkosťou v vodeodpudivom vonkajšom materiáli
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | D3O® |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Extreme Protect |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 39 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 28.5 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Hmotnosť | 215 g |
| Vnútorná šírka | 38 cm |
| Vnútorná výška | 28 cm |
| Vnútorná hĺbka | 3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Technológia D3O |
| Typ uzáveru | Zips |
Ďalšie informácie o produkte
- Praktické puzdro na notebooky s tlmením nárazov licencovaným D3O pre bezpečné uloženie zariadení aj príslušenstva a účinnú ochranu proti nárazom, nečistotám a poškriabaniu
- Funkčný dizajn s detailmi z recyklovanej umelenej kože
- Kľúčenka s klipom v prednom priečinku
- Praktický obojsmerný zips na hlavnom priečinku
- Skryté zipsy chránia zvnútra aj zvonka: puzdro je chránené pred prachom zvnútra a tvoj odev sa nemôže zachytiť o zuby zipsu
- Stabilný kovový zips s dobrým úchopom pre jednoduchý prístup k obsahu
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na notebook "Extreme Protect"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
