Obal na notebook "Neoprén", do 34 cm (13,3"), čierny
00216503
Mäkká vnútorná podšívka poskytuje spoľahlivú ochranu a štýlový zips šikovne dopĺňa vysoko dotykový dizajn. Obal na notebook „Neoprene“ v čiernej farbe – pevný každodenný spoločník.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivej plochy púzdra
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Neoprénový štýl
Úzky rukáv z pohodlného neoprénového materiálu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 33,78 cm (13,3") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Neoprén |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Neoprén |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 37 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 26 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Hmotnosť | 160 g |
| Vnútorná šírka | 34 cm |
| Vnútorná výška | 25 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzáveru | Zips |
Ďalšie informácie o produkte
- Stabilné, dobre navrhnuté puzdro na notebook pre bezpečné uloženie notebookov a príslušenstva a na ochranu pred nečistotami a poškriabaním
Rozsah dodávky
- 1 "Neoprénové" puzdro na laptop
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
