Obal na notebook Terra, 15,6" (40 cm), šedý
00196603
Štýlové puzdro na notebook pre módnych nadšencov na uloženie a ochranu ich notebooku pred špinou a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivej plochy púzdra
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Štruktúra organizéra v prednom vrecku
Organizačná štruktúra v prednom vrecku na organizované skladovanie doplnkov
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Vnútorná a vonkajšia tkanina tohto výrobku sú vyrobené zo 100% preukázateľne recyklovaného polyesteru
Vodoodpudzujúci
Vodoodpudivý materiál na ochranu pred vlhkosťou, nečistotami a škrabancami
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Produktové série | Design Line |
| Série | Terra |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 42 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 29 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Hmotnosť | 296 g |
| Vnútorná šírka | 40 cm |
| Vnútorná výška | 28 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzáveru | Zips |
Ďalšie informácie o produkte
- Štýlové puzdro na notebook pre módnych nadšencov na uloženie a ochranu ich notebooku pred špinou a poškriabaním
- Dva pevné zipsy na bezpečné zatváranie hlavnej priehradky
Rozsah dodávky
- 1 púzdro na notebook "Terra"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review