Obal na objektív, neoprén, S
00126693
Nevieš, kde počas celodenného fotenia uložiť svoj objektív? Tento obal na objektív ponúka prvotriednu ochranu tvojich cenných optík a môžeš ho pripevniť na opasok alebo batoh pomocou karabínky, takže máš k nemu rýchly a jednoduchý prístup. Skvelé!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Neoprén |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Neoprén |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer vnútorný | 65 mm |
| Hmotnosť | 40 g |
| Rozmer - výška | 50 mm |
Ďalšie informácie o produkte
- Na bezpečné uloženie objektívu a jeho ochranu pred prachom, špinou a vlhkosťou
- Karabína na pripnutie k fotoaparátovej taške, opasku alebo batohu
- Elastická šnúrka s rýchloupínacou prackou pre rýchle odopnutie objektívu
- Pružný neoprénový materiál na ochranu proti otrasom
- Očká na opasok
- Vhodné pre objektívy s priemerom do 65 mm a výškou do 50 mm
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na objektív
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
