Obal na pamäťové karty, modrý
00095921
Puzdro na uloženie 8 SD kariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Antistatické obaly
Kvalitné spracované, antistatické obaly
Označovateľný index
Jasné archivovanie vďaka označovateľnému indexu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Pamäťová karta |
| Vhodné pre | SD & MMC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Modrá |
| Farebný odtieň | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Série | Folder |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 10 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 7.5 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita | 8 |
Ďalšie informácie o produkte
- Puzdro na uloženie 8 SD kariet
- Pojme až 8 SD kariet_x000D_
- Farebná etiketa na zadnej strane pre jednoduché triedenie
Rozsah dodávky
- 1 súbor z pamäťovej karty
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
