Obal na tablet "Fold Clear" pre Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13,1", čierny
00231002
Toto puzdro na tablet poskytuje nielen všestrannú ochranu pre tvoj Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13,1", ale zároveň mu dodáva aj moderný obchodný vzhľad. Funkcia stojana robí kryt ideálnym na pohodlnú prácu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Automatické zapnutie/vypnutie
Integrovaný magnet zapne zariadenie, keď je veko otvorené, a vypne pri zatvorení
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Priehľadná zadná strana
Obal na tablet s priehľadnou zadnou stranou: dizajn tabletu zostáva viditeľný
Prestávka pre S-Pen
S výrezom na zadnej strane je S-Pen rýchlo po ruke a stále ho možno nabíjať a skladovať na obvyklom mieste
Ľahká a odolná ochrana
Spoľahlivá ochrana: Robustný vrchný materiál je odolný a ľahký
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 33,28 cm (13,1") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13.1" |
| Pre značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fold Clear |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13.1" |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Tvar | Taška na notebook |
| Hmotnosť | 230 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Obzvlášť ľahká a jednoduchá ochrana: Priliehavé puzdro na tablet chráni Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 13,1" pred nečistotami, prachom a škrabancami a vďaka výraznej farbe a priehľadnému zadnému krytu vždy jednoducho sedí k situácii – či už na služobnej ceste alebo pohodlne na gauči.
- Jednoduché čistenie: vonkajší povrch obalu na tablet sa dá jednoducho utrieť vlhkou handričkou - obal je rýchlo opäť čistý
- Pevný úchop v obale, aj keď stojíš s tabletom v obale a napríklad pracuješ s externou klávesnicou - prispôsobenie polohy podľa potreby
- Ideálne na surfovanie, písanie e-mailov alebo sledovanie videí
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablety "Fold Clear"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
