Obal na tablet "Neoprén" s predným vreckom, 28 cm (11"), čierny
00231032
The soft inner lining offers reliable protection, and a stylish zipper skilfully completes the highly tactile design. The "Neoprene" tablet sleeve in black - a sturdy everyday companion.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivej plochy púzdra
Neoprénový štýl
Úzky rukáv z pohodlného neoprénového materiálu
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko s pevným zipsom na ďalšie doplnky alebo osobné veci
Čalúnená priehradka na tablet
Polstrovaná priehradka na tablet na spoľahlivú ochranu pri preprave
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,9 cm (11") |
| Vhodné pre | Tablet |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Neoprén |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Neoprén |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 28.5 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 19 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Hmotnosť | 200 g |
| Vnútorná šírka | 28 cm |
| Vnútorná výška | 18 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzáveru | Zips |
Ďalšie informácie o produkte
- Stable, well-designed tablet sleeve for the secure storage of tablets and accessories and to protect against dirt and scratches
- 2-way zip: quick opening of the main compartment and easy removal of the tablet
Rozsah dodávky
- 1 "Neoprene" tablet sleeve
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review