Obal na tablet "Premium", obal s klávesnicou pre Galaxy Tab A11+/A9+ 11", čierny
00227093
Kompaktný impulz pre tvoju kreativitu presne tam, kde ho potrebuješ: Tabletové puzdro „Premium“ s odnímateľnou klávesnicou a touchpadom je ideálnym spoločníkom pre tvoj Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ a jeho kvalitné spracovanie zaručuje veľa pohodlia, bezpečia a profesionálny dojem.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Fn-Lock funkcia
Jednoduché aktivovanie a deaktivovanie FN-Lock: vymení prvé a druhé priradenie klávesov F1 na F12 – takže napríklad môžete používať multimediálne funkcie priamo cez klávesy F bez toho, aby ste v každom prípade držali Fn
Stabilná standová funkcia
Stabilný stojan pre tablet: jednoducho sklopte obal na robustný kovový pánt a pohodlne používajte tablet s klávesnicou na prácu
Tenký obal na tablet, veľa obsahu
Ako zápisník, len kompaktnejší: pre tých, ktorí veľa cestujú, ale nechcú prísť o pracovné pohodlie pri písaní blogu, príprave prezentácie alebo odpovedaní na e-maily
Odnímateľná klávesnica
Viac pohodlia na tablete s odnímateľnou klávesnicou: ešte väčšia flexibilita vďaka magnetickej, odnímateľnej klávesnici s touchpadom – pracujte efektívne a ergonomicky kdekoľvek chcete
Klávesnica s touchpadom
Nie je potrebná myš: praktická klávesnica s touchpadom zjednodušuje intuitívne ovládanie ako na notebooku – bez prepínania medzi písaním na klávesnici a potiahnutím prstom po obrazovke
Magnetická uzatváracia klapka
Praktický ochranný kryt pre tablet a klávesnicu: magnetická uzáverová klapka na bezpečné zatvorenie vrecka – otvára sa len vtedy, keď má
Príjemný pocit
Dobre sedí do ruky: Praktický obal na tablet v elegantnom dizajne presviedča svojím obzvlášť príjemným pocitom a utierateľným povrchom
Plný prístup
S tabletom v púzdre máte všetko pod kontrolou: zárezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom – všetky tlačidlá, zásuvky a podobne sú dostupné ako obvykle
Mediálne tlačidlá
Praktické a intuitívne: Mediálne klávesy pre konkrétne funkcie príslušných operačných systémov sú integrované priamo do fyzickej klávesnice tabletu
Individuálne oddelené kľúče
Overený dizajn: rýchle, jednoduché čistenie a pohodlné písanie vďaka plochým, samostatne oddeleným klávesom – klávesnica puzdra tabletu vždy zanechá profesionálny dojem
Tlačidlá s nízkym šumom
Tichý šepot pre sústredenú prácu: Tiché klávesy umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu bez klikania – ideálne na stretnutia, semináre a podobne.
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Malá Bluetooth klávesnica sa dá používať univerzálne – ak je to potrebné, dá sa použiť aj pre smartfóny, notebooky a stolné počítače s Bluetooth prijímačmi
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 27,9 cm (11") |
| Tablet | Samsung Galaxy Tab A9+/A11+ (11") |
| Pre značku | Samsung |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verzia | 3.0 |
| Kompatibilný operačný systém | Android 5.0 alebo novší |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií Tiché klávesy Separátne multimediálne tlačidlá Integrovaný touchpad |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Lithium-Polymer akumulátor |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTZ (nemčina) |
| Farba | Čierna |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11" |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Klávesnica s touchpadom |
| Počet tlačidiel | 78 |
| Znaky na klávesoch | Potlač s UV ochranou |
| Typ klávesov | Membránový (Rubber Dome) |
Ďalšie informácie o produkte
- Pohodlie a ochrana v jednom puzdre na tablet: puzdro na mieru chráni Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11" pred špinou, prachom a poškriabaním a vďaka kompaktnému Bluetooth klávesnici vrátane touchpadu je ideálnym pracovným nástrojom na cestách – ideálne pre biznis, štúdium a mobilnú prácu.
- Matný povrch, nenápadný dizajn: či už si neformálny blogger alebo klasický obchodný typ, obal na tablet je ideálnou voľbou
- Ideálne do tichých prostredí: tiché klávesy a touchpad klávesnice tabletu sú ideálne na prácu v knižniciach, archívoch, tichých zónach a podobne
- Jednoduché čistenie: vonkajší povrch obalu na tablet možno jednoducho utrieť vlhkou handričkou – obal je rýchlo opäť čistý
- Presné prispôsobenie pre Samsung Galaxy Tab A11+/A9+ 11": perfektné držanie v obale, externá klávesnica sa magneticky prichytí v obale a podľa potreby sa dá individuálne nastaviť
- Vstavaná nabíjateľná batéria: Bluetooth klávesnica s výkonnou batériou zaručuje maximálnu flexibilitu
- S LED indikátorom klávesy Caps Lock, LED stavom Bluetooth, LED indikátorom nabíjania, LED indikátorom napájania, samostatným vypínačom a tlačidlom na párovanie
- Nemecké rozloženie klávesnice (QWERTZ)
Rozsah dodávky
- 1 „Premium“ obal na tablet
- 1 Bluetooth klávesnica
- 1 USB-C kábel, dĺžka 75 cm
- 1 návod na použitie

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Áno |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

