Obal na tablet "Strap" pre tablety 24 - 28 cm (9,5 - 11"), červený
00216431
Pre pohodlnú prácu a na ochranu tabletu pred špinou, prachom a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivého displeja
Funkcia standu v dvoch fázach
Funkcia stojana pre pohodlné umiestnenie zariadenia v dvoch fázach
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Červená |
| Farba | Červená |
| Série | Strap |
| Farba | Červená |
| Vhodný model | 24 - 27,9 cm (9,5" - 11") |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 19 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 27 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Hmotnosť | 220 g |
| Vnútorná šírka | 17.7 cm |
| Vnútorná výška | 26 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1.5 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnú prácu a na ochranu tabletu pred špinou, prachom a poškriabaním
- Štýlový, štíhly dizajn
- Pevný materiál
- Spevnené gumové pásy v rohoch pre vynikajúce uchopenie
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na tablet so "strapom"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
