Obaly na CD-púzdra, formát DIN A4
00078352
10 obalov na CD vo formáte DIN A4, každý pre 2 CD/DVD
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Antistatické obaly
Kvalitné spracované, antistatické obaly
Viacnásobná perforácia
Viacperforácia pre uloženie vo všetkých bežných zložkách
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre médium | Blu-Ray disk CD DVD |
| Vhodné pre | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 21 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.4 cm |
| Rozmer - výška | 32.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Náhradný obal |
Ďalšie informácie o produkte
- 10 obalov na CD vo formáte DIN A4, každý pre 2 CD/DVD
- Pre 2 CD/DVD disky každý _x000D_
- Vrátane univerzálnych perforácií _x000D_
- Vrátane 20 priložených štítkov
Rozsah dodávky
- 10 obalov na organizér CD
- 20 štítkov
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review