Ochrana displeja "Super Hybrid" pre Galaxy Watch Ultra, 47 mm
00228500
Na bezpečnej strane: s ochrannou fóliou je Samsung Galaxy Watch Ultra, 47 mm, dokonale chránený – žiadna šanca na škrabance, praskliny, nárazy alebo odtlačky prstov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Elektrostatický zastavenie
Absorbuje elektrostaticky, preto nie je potrebné lepidlo a dá sa odstrániť bez zanechania zvyškov
Proti odtlačkom prstov
Dokonalý dotykový povrch s povlakom proti odtlačkom prstov
Produkcia šetriaca zdroje
Resource-sparing production from recycled PET material: the display protector and backing film are made 100% from environmentally friendly rPET - which uses up to 50% less energy in production and generates only 33% CO2 emissions compared to conventional new PET products
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Ultrapriehľadný materiál v HD kvalite
Jasný pohľad: vysoko priehľadný Ultraclear materiál v HD kvalite pre dokonalý, nefalšovaný pohľad na displej
Udržateľný ekologický montážny rám
Recyklovaný plast: Montážny rám EcoFrame je vyrobený zo 100% GRS-certifikovaného recyklovaného ABS plastu
Ochrana proti poškriabaniu pri páde
Odolná ochrana displeja: Hrbolčeky, škrabance a podobne neovplyvňujú trvácnu a pevnú ochrannú fóliu
Nerozbitný vďaka účinnej ochrane proti nárazom a nárazom
Nerozbitná ochrana displeja pre odolnosť: Pružný, nezničiteľný materiál zaručuje účinnú ochranu proti škrabaniu, nárazom a nárazom
Plná krytá ochrana
Celoplošné pokrytie: Ochrana obrazovky s čiernym ultraširokým rámom sa spája s okrajom smart hodiniek a poskytuje úplnú ochranu prednej strany – od displeja až po okraje
Jednoduché a rýchle pripevnenie
Tri jednoduché kroky na ochranu obrazovky: vyčistiť displej, nainštalovať displej do EcoFrame, naniesť ochrannú fóliu – a máte hotovo
Diskrétna ochranná fólia
Nenápadné: Priehľadná, na mieru šitá ochranná fólia zaručuje bezpečnú ochranu
Vhodné pre každý prípad
Priateľské k puzdru: vhodné pre všetky prípady vďaka špeciálnemu dizajnu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smart hodinky |
| Pre značku | Samsung |
| Smart hodinky | Samsung Galaxy Watch Ultra, 47 mm |
| Matching smartphone model | Samsung Galaxy Watch Ultra, 47 mm |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | RPET Flexiglas |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Série | Super Hybrid |
| Farba | Priehľadná |
| Vhodný model | Samsung Galaxy Watch Ultra, 47 mm |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Pre konkrétne zariadenie |
| Tvrdosť | Bez špecifikácie |
| Pomôcky pre aplikáciu | EcoFrame |
Ďalšie informácie o produkte
- Na bezpečnej strane: s ochrannou fóliou je Samsung Galaxy Watch Ultra, 47 mm, dokonale chránený – žiadna šanca na škrabance, praskliny, nárazy alebo odtlačky prstov
- Vysoko technický vystužený film: hrúbka len 0,22 mm
- Dá sa odstrániť bez zanechania akýchkoľvek zvyškov
Rozsah dodávky
- 1 ochrana displeja „Super Hybrid“
- 1 EcoFrame
- 1 mikrovláknová handrička
- 1 stierka
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review