Ochranné sklo "Clear Protect" pre Samsung Galaxy A37 5G, pomoc montáže
00233302
With the "Clear Protect" mobile phone protection glass, you can provide your Samsung Galaxy A37 5G with a reliable bodyguard that shines with exceptional clarity. No more hassle with scratches, breaks or cracks – your mobile phone display will withstand drops and knocks in future.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Elektrostatický zastavenie
Absorbuje elektrostaticky, preto nie je potrebné lepidlo a dá sa odstrániť bez zanechania zvyškov
Proti odtlačkom prstov
Dokonalý dotykový povrch s povlakom proti odtlačkom prstov
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Z overiteľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Toto uzatvára kruh: Tento produkt pozostáva aspoň z 20 % recyklovaných materiálov – takto sa zapájame do ekologicky šetrného cyklu
Ochrana proti poškriabaniu proti pádu s tvrdosťou 9H
Odolná ochrana displeja: Otrasy, škrabance a podobne neovplyvňujú odolné a robustné ochranné sklo mobilného telefónu vďaka jeho tvrdosti 9H
Ultrapriehľadný materiál v HD kvalite
Jasný pohľad: vysoko priehľadný Ultraclear materiál v HD kvalite pre dokonalý, nefalšovaný pohľad na displej
Udržateľný ekologický montážny rám
Recyklovaný plast: Montážny rám EcoFrame je vyrobený zo 100% GRS-certifikovaného recyklovaného ABS plastu
Plná krytá ochrana
Celoplošné pokrytie: Ochranné sklo poskytuje úplnú ochranu prednej časti smartfónu – od displeja až po okraje
Jednoduché a rýchle pripevnenie
V troch jednoduchých krokoch ochrany displeja: vyčistiť displej mobilného telefónu, pomôcku na montáž EcoFrame na displeji, ochranné sklo mobilu navrchu – hotovo
Presné sklo
Presne vyrezané: Frézované tak presne CNC procesom, že výrezy, napríklad pre fotoaparát, sú minimálne a zaručujú maximálne pokrytie displeja
Vhodné pre každý prípad
Vhodné pre puzdro: Vhodné pre všetky obaly na mobilné telefóny, obaly na mobilné telefóny a obaly na mobilné telefóny vďaka špeciálnemu dizajnu
Super citlivosť na odtlačok prsta
100% kompatibilita s snímačom odtlačkov prstov: ultratenké ochranné sklo pre jednoduché odomknutie telefónu pomocou odtlačku prsta
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Pre značku | Samsung |
| Matching smartphone model | Samsung Galaxy A37 |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Bezpečnostné sklo (tvrdené) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Farba | Priehľadná |
| Produktové série | Entry Line |
| Série | Clear Protect |
| Farba | Priehľadná |
| Vhodný model | Samsung Galaxy A37 5G |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 21.7 g |
| Rozmer - dĺžka | 15.85 cm |
| Rozmer - šírka | 7.39 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Pre konkrétne zariadenie |
| Tvrdosť | 9H |
| Pomôcky pre aplikáciu | EcoFrame |
Ďalšie informácie o produkte
- On the safe side: with the mobile phone protective glass, the display of the Samsung Galaxy A37 5G is perfectly protected - no chance of scratches, cracks, knocks or finger prints
- Antistatic microfibre cloth for cleaning the sensitive display
- High-tech real glass: just 0.33 mm thick
- Can be removed without residues
- The protection glass is made from 60% recycled glass - sustainable display protection, clear view of the display
Rozsah dodávky
- 1 ochranné sklo na mobil Clear Protect
- 1 EcoFrame
- 1 odstraňovač prachu
- 1 vlhká čistiaca handrička
- 1 mikrovláknová handrička
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Po pripevnení ochranného skla odporúčame znova nastaviť funkciu odtlačku prsta. V závislosti od zariadenia môžeš v nastaveniach aktivovať citlivosť na dotyk (napr. pre Samsung) alebo režim ochrany displeja (napr. pre Google).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
