Ochranný kryt pre Apple Watch 10, 46 mm, priehľadný
00210943
Štýlová ochrana bez kompromisov: S týmto púzdrom je tvoj Apple Watch optimálne chránený zo všetkých strán – či už si vonku, beháš alebo plávaš.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Dá sa odstrániť bez zanechania zvyškov
Môže byť odstránený bez zanechania zvyškov, ak je to potrebné
Všestranná ochrana
360° všestranná ochrana Apple Watch: priehľadné puzdro poskytuje optimálnu ochranu vďaka maximálnemu pokrytiu displeja a obalu
Nepremokavý poťah
Ideálne pre šport a každodenný život: špeciálny dizajn chráni puzdro pred prenikaním vody do displeja, napríklad pri plávaní alebo umývaní rúk
Elegantný dizajn
Pre štýlový vzhľad: priehľadný materiál udržiava púzdro Apple Watch viditeľné
Odolné voči škrabaniu a nárazom
Dlhotrvajúca ochranná funkcia: Robustné puzdro zaručuje účinnú ochranu proti škrabaniu, nárazom a nárazom
Plne ovládateľný dotykový displej
Napriek používaniu ochranného krytu displeja: dotyková obrazovka zostáva neobmedzene použiteľná
Antistatické mikrovlákno
Antistatická mikrovláknová handrička na čistenie citlivého displeja
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smart hodinky |
| Pre značku | Apple |
| Smart hodinky | Apple Watch 10, 46 mm |
| Matching smartphone model | Apple Watch 10, 46 mm |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Bezpečnostné sklo (tvrdené) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Priehľadná |
| Vhodný model | Apple Watch 10, 46 mm |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Pre konkrétne zariadenie |
| Tvrdosť | Nevzťahuje sa |
| Pomôcky pre aplikáciu | Žiadne |
Ďalšie informácie o produkte
- Štýlové puzdro: bezpečná, všestranná ochrana citlivého displeja a tela Apple Watch
- Pevný snap-on obal: rýchle a jednoduché nasadenie – stačí zacvaknúť na Apple Watch bez nutnosti sťahovať remienok
- Perfektné priliehanie zaručuje maximálny úchop na smart hodinkách
- Presné výrezy pre jednoduchý prístup ku všetkým ovládacím prvkom a senzorom
- Zadná časť hodiniek je tiež chránená, s výrezom pre senzor a neobmedzenú funkciu nabíjania
Rozsah dodávky
- 1 ochranný návlek
- 1 mikrovláknová utierka
- 1 inštalačný návod
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review