Ochranný obal na monitor 24"/26", proti prachu a nečistotám, priehľadný
00113817
Kryt na monitory na ochranu pred prachom, špinou a tekutinami
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Monitor |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ethylenvinylacetat (EVA) Polyetylén (PE) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Farba | Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 62 cm |
| Rozmer - hĺbka | 8 cm |
| Rozmer - výška | 44 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ochrana proti prachu |
Ďalšie informácie o produkte
- Kryt na monitory na ochranu pred prachom, špinou a tekutinami
- Pre monitory s uhlopriečkou obrazovky od 61 do 66 cm (24" - 26")
- Vyrobené z materiálu odolného proti trhaniu
Rozsah dodávky
- 1 ochranný prachový kryt na obrazovky
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review