Opierka na zápästie pre klávesnicu "Ergo", čierna
00126866
Ergonómia na pracovisku nekončí len pri kancelárskej stoličke: s opierkou na zápästia pri klávesnici z pamäťovej peny je tvoja pracovná poloha pohodlnejšia a zároveň si chrániš zápästia.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pamäťová pena
Pamäťová pena sa optimálne prispôsobuje zápästiu počas používania a tým zabraňuje bolesti zápästia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Lycra |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Ergonomické |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 493 mm |
| Rozmer - hĺbka | 70 mm |
| Rozmer - výška | 22 mm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pohodlnejšiu a uvoľnenejšiu prácu
- Optimálne vlastnosti tvarovania a návratu do pôvodného tvaru pre väčšiu ergonómiu na pracovisku
- Príjemné polstrovanie
- Špeciálna pogumovaná spodná strana zabraňuje skĺznutiu klávesnice
Rozsah dodávky
- 1 opierka na zápästie ku klávesnici "Ergo"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















