Optická 3-tlačidlová myš "MC-200", káblová, biela
00182603
Optická myš s tromi tlačidlami pre presné snímanie a precíznu kontrolu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pre ľavákov aj pravákov
Presne symetrický dizajn je vhodný pre ľavákov aj pravákov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlíšenie | 1000 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 MAC OS 10.10 alebo novší |
| Max. DPI | 1000 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Formát (form factor) | Pre pravákov a ľavákov |
| Série | MC-200 |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 86.22 g |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Rozmer - šírka | 6.4 cm |
| Rozmer - hĺbka | 11.4 cm |
| Rozmer - výška | 3.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Kancelária |
| Prevedenie | Štandardné |
| Počet tlačidiel myši | 3 tlačidlá vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Optická myš s tromi tlačidlami pre presné snímanie a precíznu kontrolu
- Nie je potrebný žiadny softvér – jednoducho zapoj a začni_x000D_
- Koliesko na rolovanie s funkciou klávesu pre jednoduchú a pohodlnú navigáciu
Rozsah dodávky
- 1 optická myš "MC-200" s tromi tlačidlami
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP, MAC OS 10.10 alebo novší
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
