Optická bezdrôtová myš "MW‑300 V2", 3 tlačidlá, tichá, USB prijímač, zelená
00173024
Kompaktná optická bezdrôtová myš s nano prijímačom pre super presnú a jemnú kontrolu kurzora myši
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Tiché hlavné tóniny
Tiché hlavné klávesy umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu bez klikajúcich zvukov
Skladovateľný USB prijímač
Schovateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre myši, aby sa ušetrilo miesto
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Pogumované |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž batérie (závisí na použití) | 60 d |
| DPI rozlíšenie | 1200 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 MAC OS 10.10 alebo novší |
| Max. DPI | 1200 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Pogumovaný povrch |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Zelená |
| Farba | Zelená |
| Formát (form factor) | Pre pravákov a ľavákov |
| Farba | Čierna Zelená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 5.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 10.3 cm |
| Rozmer - výška | 3.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Štandardná myš |
| Počet tlačidiel myši | 3 tlačidlá vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Tiché |
Ďalšie informácie o produkte
- Kompaktná optická bezdrôtová myš s nano prijímačom pre super presnú a jemnú kontrolu kurzora myši
- Ultra malý USB prijímač je vhodný na trvalú inštaláciu v notebooku alebo PC
- Spoľahlivá bezdrôtová technológia 2,4 GHz s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Technológia Smart-Link pre jednoduché spustenie
- Tichá počítačová myš nevydáva žiadne klikacie zvuky
- Poĺymérom potiahnuté klzné nožičky zabezpečujú plynulý pohyb myši a nerušenú prácu
- Vhodná pre ľavákov aj pravákov
- Súčasťou je gumové koliesko na rolovanie
Rozsah dodávky
- 1 optická bezdrôtová myš "MW-300 V2"
- 1 USB prijímač
- 2 AAA mikro batérie
- 1 návod na obsluhu
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8/7, MacOS 10.10 alebo novší
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
