organizér Automotive do auta, èierny
00083970
Univerzálny organizér na doklady vozidla do priehradky na rukavice
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Doklady od vozidla |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 120 g |
| Rozmer - šírka | 13 cm |
| Rozmer - hĺbka | 23 cm |
| Rozmer - výška | 1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet priečinkov | 9 |
Ďalšie informácie o produkte
- Univerzálny organizér na doklady vozidla do priehradky na rukavice
- Vrecká na doklady vozidla, vodičský preukaz, palivové karty, bločky, pero a podobne
- Zabezpečuje upratanú a organizovanú schránku na rukavice
- Ideálne do auta aj na cesty
Rozsah dodávky
- 1 puzdro na vozidlo
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review