organizér Automotive s izolaèným prieèinkom, èierny
00083961
Máte dosť toho, že vaše doplnky do auta, ako slnečné okuliare, drobné mince a podobne, sú rozhádzané po celom aute? Potom potrebujete niečo na organizáciu, čo vám uľahčí ich uskladnenie. Tento organizér je navrhnutý s množstvom priehradiek a obsahuje izotermickú priehradku na chladené nápoje.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Zadné sedadlo |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 35 cm |
| Rozmer - hĺbka | 8 cm |
| Rozmer - výška | 60 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet priečinkov | 7 |
Ďalšie informácie o produkte
- Organizér, ktorý drží rôzne doplnky vo vozidle
- S nastaviteľnými popruhmi na pripevnenie organizéra na zadnú stranu predného sedadla
- Samostatné priehradky pre rýchly prístup
- 1 izotermická priehradka, napríklad na studené alebo teplé nápoje
- 3 priehradky na nápoje
- 2 sieťované priehradky na rôzne doplnky, napríklad na slnečné okuliare, mobilný telefón, kameru do auta, baterku a pod.
- 1 veľká otvorená priehradka na atlas, mapy, časopisy, reflexné vesty, DVD, hry a podobne
Rozsah dodávky
- 1 automobilový organizér
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review