Organizér do kufra auta, pripevnenie na zadnú stranu zadných sedadiel, polyester, šedý/čierny
00121344
Organizér na ukladanie rôznych doplnkov v aute
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Kufor |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 86 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 46 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet priečinkov | 6 |
Ďalšie informácie o produkte
- Organizér na ukladanie rôznych doplnkov v aute
- S nastaviteľnými popruhmi na dĺžku pre jednoduché pripnutie na opierky hlavy na zadnom sedadle
- Samostatné úložné priehradky zabezpečujú rýchly prístup
- 3 priehradky na rôzne pomôcky, ako hračky, fľaše a desiatové boxy
- 2 sieťované priehradky na rôzne pomôcky, ako slnečné okuliare, mobilný telefón, kameru do auta, baterku a pod.
- 1 veľká otvorená priehradka na atlas, mapy, noviny, výstražné vesty a pod.
- Taktiež ideálne na dlhé cesty autom s deťmi, pretože hračky, nápoje alebo občerstvenie sú ľahko dostupné
- S praktickou suchou zipsovou páskou na zadnej strane
Rozsah dodávky
- 1 organizér do kufra auta
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review