Organizér na rôzne drobnosti, na zadné sedadlo auta, polyester, šedý/čierny
00121343
Organizér ideálny na upratané uloženie rôznych príborov na zadnom sedadle auta
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Zadné sedadlo |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 29.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 44 cm |
| Rozmer - výška | 23.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet priečinkov | 4 |
Ďalšie informácie o produkte
- Organizér ideálny na upratané uloženie rôznych príborov na zadnom sedadle auta
- Dá sa zložiť na plochu, keď sa nepoužíva
- Žiadne otravné kotúľanie predmetov počas cesty
- Rozdelené na dve priehradky
- 1 sieťovaná kapsa zvonku vpredu a 1 priehradka so zipsom vo vnútri vzadu
- 2 nosné rukoväte pre jednoduchý prenos
Rozsah dodávky
- Organizér na zadné sedadlo auta
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review