Otočný TV držiak na stenu 75", výsuvný, do 45 kg
00220836
Maratón seriálov na gauči s kamarátmi? Obľúbený film v pohodlí kresla? Raňajková televízia pri jedálenskom stole? Kdekoľvek a akokoľvek sedíš – náš plne mobilný TV držiak na stenu sa prispôsobí všetkým tvojim polohám. Jediné, čo chýba, sú chutné pochutiny!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Následné zaradenie
Ak je držiak TV na stene namontovaný mierne nakrivo, poloha televízora sa dá horizontálne korigovať o niekoľko stupňov neskôr
Káblový manažér
Manažér káblov zabezpečuje poriadok a potrebné uvoľnenie napätia
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Plne kĺbový držiak televízora
Pre dokonalý uhol sledovania: Tento držiak televízora sa prispôsobuje vašim individuálnym potrebám – či už otočný, nakláňavý, vysúvateľný – takto funguje domáca zábava
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 94 - 191 cm (37" - 75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 94 cm (37") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 63.4 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 58.2 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 27.9 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 35.1 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 102 cm (40") 94 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 119 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 200x200 - 600x500 |
| VESA štandard | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 600 x 500 200 x 200 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kĺbov | 3 |
| Prevedenie | TV |
| Doplnkové vlastnosti | Organizér káblov Vodováha |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 45 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 2 ° |
| Rotácia | 3 ° |
| Ďalšie funkcie | Vodováha |
| Minimálna vzdialenosť | 5.4 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 47.8 cm |
| Rozsah otáčania | 180 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Plná flexibilita v domácom kine: či už je to tvoja obľúbená stolička alebo rohová pohovka, s týmto plne pohyblivým nástenným držiakom budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP salóne. Ideálne pre televízory s plochou obrazovkou s uhlopriečkou 94 až 191 cm (37" až 75").
- Držiak na TV na stenu, obzvlášť vhodný pre televízory s plochou obrazovkou, umožňuje optimálne umiestnenie TV v každej miestnosti, ideálny pre otvorené obývacie priestory
- Podporuje všetky VESA štandardy až do 600 x 500
- Naklápanie kontinuálne až +2/-12°
- Otáčanie na 3 pántoch až do 180°
- S malou vodováhou pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu
Rozsah dodávky
- 1 držiak na TV na stenu
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 vodováha
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych inštalačných doplnkov dodaných v balení odporúčame aj nasledujúce náradie: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováhu.
Aby si mohol využiť plný rozsah pohybu, natiahni kábel k plne vysunutému držiaku na TV a zabezpeč, aby mal kábel dostatok miesta na pohyb.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Potrebujem samostatnú vodováhu na inštaláciu?
Uzavretá vodováha je určená len na približnú orientáciu. Odporúčame skontrolovať správne zarovnanie s upravenou vodováhou od špecializovaného predajcu.
Môžem tiež zavesiť svoj zakrivený televízor na nástenný držiak?
Áno, s priloženými distančnými podložkami sa dajú aj televízory so zahnutým zadným dielom ľahko zavesiť
Ako môžem po inštalácii upraviť polohu televízora?
Aby ste kompenzovali mierne naklonenie televízora, povolte skrutky na stene v otvoroch s drážkami. Ak máte dostatok vôle na montážnom prvku na stene, posuňte ho do horizontálnej polohy pomocou vonkajšej vodováhy. Potom skrutky znova dotiahni.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














