Otočný TV držiak s dlhým ramenom 65", do 50 kg
00220854
Plná flexibilita v domácom kine: či už je to tvoja obľúbená stolička alebo roh sedačky, s týmto plne pohyblivým nástenným držiakom s extra dlhým otočným ramenom budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP salóniku. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou obrazovky od 81 do 165 cm (32" až 65").
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vŕtacia šablóna na označenie vrtných otvorov
Vďaka vŕtacej šablóne jednoduché označenie vŕtacích otvorov bez nutnosti upevňovať držiak na stenu
Následné zaradenie
Ak je držiak TV na stene namontovaný mierne nakrivo, poloha televízora sa dá horizontálne korigovať o niekoľko stupňov neskôr
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Plne kĺbový držiak televízora
Pre dokonalý uhol sledovania: Tento držiak televízora sa prispôsobuje vašim individuálnym potrebám – či už otočný, nakláňavý, vysúvateľný – takto funguje domáca zábava
Integrovaná správa káblov
Pre upratanú atmosféru bývania: Systém správy káblov vedie káble úhľadne za televízorom – tým sa predchádza neporiadku a šetrí miesto, a vedenie káblov tiež chráni kábel pred pretrhnutím kábla tým, že poskytuje úľavu od napätia
Ultra-flat profile for small wall distances at 4.6 cm
Aesthetic and agile: with the small wall distance of 4.6 cm, the TV bracket and its ultra-flat profile blends in unobtrusively with the living space, ensuring full mobility in all directions
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Extra dlhé rameno
Z pohovky do kuchyne: s extra dlhým ramenom sa televízor dá otočiť o 180° k stene – takže si môžete vychutnať obľúbený seriál zo všetkých strán v otvorených obytných priestoroch
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
TV mounting with VESA standard
Reliable mounting of TV sets with VESA standard from 100x100 to 400x400
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 81 - 165 cm (32"- 65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela Čierna |
| Farba | Bielo-čierna |
| Farba | Biela Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 57.2 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 44 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 28.1 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 34.7 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 100x100 - 400x400 |
| VESA štandard | 400 x 200 400 x 400 100 x 100 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Vzdialenosť od steny | 72 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kĺbov | 3 |
| Prevedenie | TV |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 50 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 3 ° |
| Rotácia | 6 ° |
| Ďalšie funkcie | Organizér káblov |
| Kvalita | Ultraslim |
| Minimálna vzdialenosť | 4.62 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 72 cm |
| Rozsah otáčania | 180 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Plná flexibilita v domácom kine: či už je to tvoja obľúbená stolička alebo roh sedačky, s týmto plne pohyblivým nástenným držiakom s extra dlhým otočným ramenom budú filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedieť vo VIP salóniku. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou obrazovky od 81 do 165 cm (32" až 65").
- Držiak na TV na stenu, obzvlášť vhodný pre ultratenké OLED televízory pre optimálne umiestnenie plochého televízora v každej miestnosti, ideálny pre otvorené obývacie priestory
- Vždy ideálna vzdialenosť od TV: otočné rameno vytvára max. vzdialenosť od steny 72 cm
- Naklonenie až -12°/+3° plynule nastaviteľné
- Otočenie až o 180° na 3 kĺboch
- Podporuje všetky VESA štandardy až do 400x400
- S malou vodováhou pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu
- Dizajn vyvinutý v Nemecku
Rozsah dodávky
- 1 držiak na TV FULLMOTION na stenu
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 vodováha
- 1 šablóna na vŕtanie
- 1 inštalačný návod
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych inštalačných doplnkov dodaných v balení odporúčame aj nasledujúce náradie: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováhu.
Aby si mohol využiť plný rozsah pohybu, natiahni kábel k plne vysunutému držiaku na TV a zabezpeč, aby mal kábel dostatok miesta na pohyb.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review















