Otočný TV držiak s ochranou proti krádeži 48", do 20 kg
00220864
Plná flexibilita v hoteloch, na stretnutiach aj na veľtrhoch: či už ide o hotelovú posteľ alebo pult, s týmto plne mobilným stenovým držiakom budeš vždy v prvej línii. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou obrazovky od 48 do 122 cm (19" až 48")
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Následné zaradenie
Ak je držiak TV na stene namontovaný mierne nakrivo, poloha televízora sa dá horizontálne korigovať o niekoľko stupňov neskôr
Jednoduché odomykanie
Potiahnutím za uvoľňovacie káble sa mechanizmus uvoľní a televízor sa dá vybrať
Špeciálne zariadenie proti krádeži
Zariadenie proti krádeži umožňuje zabezpečiť televízor visiacim zámkom a zablokovať systém odomykania
Easy-Fix-System
Rýchle a jednoduché umiestnenie kedykoľvek: Jedným pohybom môžete televízor spontánne zarovnať podľa svojich predstáv – bez akýchkoľvek nástrojov
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Plne kĺbový držiak televízora
Pre dokonalý uhol sledovania: Tento držiak televízora sa prispôsobuje vašim individuálnym potrebám – či už otočný, nakláňavý, vysúvateľný – takto funguje domáca zábava
Integrovaná správa káblov
Pre upratanú atmosféru bývania: Systém správy káblov vedie káble úhľadne za televízorom – tým sa predchádza neporiadku a šetrí miesto, a vedenie káblov tiež chráni kábel pred pretrhnutím kábla tým, že poskytuje úľavu od napätia
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 48 - 122 cm (19"-48") |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 122 cm (48") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 48 cm (19") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací Otáčací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 22.4 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 22.4 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 8 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 21.8 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 61 cm (24") 86 cm (34") 91 cm (36") 79 cm (31") 122 cm (48") 71 cm (28") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 81 cm (32") 50,8 cm (20") 76 cm (30") 48 cm (19") 102 cm (40") 69 cm (27") 94 cm (37") 107 cm (42") 66 cm (26") 58 cm (23") 117 cm (46") 114 cm (45") 109 cm (43") 74 cm (29") 56 cm (22") 119 cm (47") 54,61 cm (21,5") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 200x200 |
| VESA štandard | 200 x 100 100 x 100 75 x 75 200 x 200 |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kĺbov | 2 |
| Prevedenie | TV |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 20 kg |
| Náklon - | 15 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotácia | 6 ° |
| Minimálna vzdialenosť | 5.75 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 29.75 cm |
| Rozsah otáčania | 180 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Plná flexibilita v hoteloch, na stretnutiach aj na veľtrhoch: či už ide o hotelovú posteľ alebo pult, s týmto plne mobilným stenovým držiakom budeš vždy v prvej línii. Ideálne pre ploché televízory s uhlopriečkou obrazovky od 48 do 122 cm (19" až 48")
- Testované podľa kritérií uznávanej skúšobnej inštitúcie na použitie na verejných miestach, ako sú hotely, konferenčné miestnosti, reštaurácie alebo bary
- Držiak na TV na stenu, obzvlášť vhodný pre televízory s plochou obrazovkou, umožňuje optimálne umiestnenie TV v akejkoľvek miestnosti, ideálny pre otvorené obytné priestory
- Odstránením zámku a kovového krytu sa držiak opäť sprístupní a TV je možné odobrať
- Naklonenie kontinuálne od -5° do +15°
- Rozsah otáčania na 2 kĺboch: až 180°
- Podporuje všetky štandardy VESA až do 200 x 200
- Dizajn vyvinutý v Nemecku
Rozsah dodávky
- 1 držiak na TV na stenu
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 montážny návod
Poznámky pre spotrebiteľov
Zámok nie je súčasťou dodávky.
Upozorňujeme, že priemer oblúka zámku musí byť 4 mm alebo menej.
Držiak je možné odomknúť a televízor odstrániť iba v prípade, že na ňom nie je pripevnený žiadny zámok.
Okrem rôzneho montážneho príslušenstva dodávaného v balení odporúčame aj nasledujúce náradie: vŕtačku, ceruzku, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meter a vodováhu.
Aby si mohol využiť plný rozsah pohybu, smeruj kábel k plne vysunutému nástennému držiaku televízora a uisti sa, že je dostatok miesta na pohyb kábla.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti zariadení a konštrukcií stien dostupných na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie zariadenia k držiaku sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na obsluhu svojho zariadenia. Zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Ak upevňovací materiál nie je súčasťou dodanej montážnej sady, zabezpeč si vhodný upevňovací materiál v špecializovanom obchode na montáž zariadenia.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj násilie alebo veľkú silu. Môžeš tým poškodiť svoje zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nesnaž sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktoré by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaži skontroluj dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne raz za štvrťrok).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálna prípustná nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž presahujúca maximálne povolené rozmery.
- Dbaj na to, aby produkt nebol zaťažený asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostnú vzdialenosť okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu ihneď odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Poznámka - komerčné použitie
- Pri komerčnom použití platí zvýšená starostlivosť.
- Dodržuj predpisy o prevencii úrazov združenia profesijných poisťovní pre elektrické zariadenia a pracovné prostriedky a všetky ostatné platné zákonné predpisy pre daný odbor a/alebo miesto použitia, ako aj všetky predpisy o prevencii úrazov príslušných profesijných poisťovní a poisťovní úrazov!
- Montáž držiaka musí vykonávať školený personál alebo odborník.
- Produkt a pripevnenú záťaž dodatočne zabezpeč podľa platných predpisov pre miesto použitia vhodnými zariadeniami (napr. záchytné lano) proti pádu.
- Pravidelne vykonávaj kontroly bezpečnej montáže a funkcie, ako aj riadneho stavu produktu školeným a kvalifikovaným personálom a dokumentuj tieto kontroly.
FAQs
Môžem tiež zavesiť svoj zakrivený televízor na nástenný držiak?
Áno, s priloženými distančnými podložkami sa dajú aj televízory so zahnutým zadným dielom ľahko zavesiť
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














