Outdoor taška, 10 l, čierna
00178174
Zábavný rodinný výlet s kanoe – niekedy sa loďka môže prevrátiť. Buď pripravený na takúto udalosť a zabaľ si mobil, mapu a podobne do outdoorovej tašky. Tu je všetko zaručene suché!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Univerzálny |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nepremokavá celtovina |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 18 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 54 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 18 cm |
| Objem | 10 l |
Ďalšie informácie o produkte
- odolný, vodotesný vak na ochranu pred vlhkosťou, nečistotami, prachom a pieskom, ideálny pre aktivity vo voľnom čase (oblasť vodných športov, kempovanie a turistika, ako aj pre výlety na motocykloch a bicykloch)
- Pevný batoh na udržanie oblečenia, vybavenia a iných dôležitých a cenných predmetov suchých a čistých
- S rolovacím uzáverom
- Vyrobený z pevnej plachty so zváranými švami
- S odnímateľným, nastaviteľným nosným popruhom na zavesenie alebo pohodlné nosenie cez rameno
- Ľahko sa čistí
Rozsah dodávky
- 1 outdoor taška
- 1 nosný remeň
- 1 návod na obsluhu
Poznámky pre spotrebiteľov
Rolovací vrch: uzáver sa musí 3-krát tesne zrolovať a uzavrieť pomocou zástrčného uzáveru.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Deti by mali byť pod dohľadom, aby sa zabezpečilo, že si s produktom nebudú hrať.
- Tento produkt nie je vhodný ako plávacia alebo zdvíhacia pomôcka.
- Nie je vhodný na trvalé ponorenie do vody.
Upozornenie – Extrémne teploty
- Nepoužívaj produkt pri teplotách pod -5 °C alebo nad +40 °C. Materiál stuhne v chlade a môže praskať, alebo sa pri vysokých teplotách zmäkne, čo môže spôsobiť netesnosť tašky.
- Nevystavuj tašku s obsahom dlhodobo priamemu slnečnému žiareniu. Vzniknuté teploty vo vnútri môžu poškodiť obsah aj tašku.
- Taška neposkytuje UV ochranu predmetom v nej uloženým.
Poznámka – pred použitím
- Pred prvým použitím skontroluj bezchybný a nepoškodený stav produktu.
- Prezri celú tašku, či nemá malé dierky alebo poškodenia.
Poznámka – použitie
- Rolltop: Uzáver musí byť minimálne 3-krát pevne zrolovaný a zaistený prackou.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review