Pag, budík so zobrazením teploty a vlhkosti vzduchu, tichý chod, čierny
00222223
Budík s analógovým zobrazením času a času budenia, ako aj digitálnym zobrazením teploty a vlhkosti prostredia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Hygrometer
Zobrazenie vlhkosti pre interiér
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Teplomer
Zobrazenie vnútornej teploty
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 3 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba ciferníka | Biela |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 152 g |
| Rozmer - šírka | 9.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.9 cm |
| Rozmer - výška | 12.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analóg a digitál |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -10°C až +50°C |
| Ďalšie funkcie | Teplomer (10°C až +50°C) Vlhkomer |
Ďalšie informácie o produkte
- Budík s analógovým zobrazením času a času budenia, ako aj digitálnym zobrazením teploty a vlhkosti prostredia
- Biela ciferník s arabskými číslicami
Rozsah dodávky
- 1 budík "Pag"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Plynulý pohyb sekundovej ručičky zabezpečuje, že nie je počuť žiadne tikotanie, a hodiny vydávajú len tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review