Papierové obaly na CD/DVD, balenie po 50 kusov, farebne triedené
00078368
Na uchovávanie a prepravu CD-ROM
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre médium | CD |
| Vhodné pre | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Papier |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Oranžová Modrá Zelená Červená Žltá |
| Farba | Viacfarebný |
| Farba | Oranžová Modrá Zelená Červená Žltá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 12.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.1 cm |
| Rozmer - výška | 12.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Náhradný obal |
Ďalšie informácie o produkte
- Na uchovávanie a prepravu CD-ROM
- S priehľadným okienkom pre jednoduché zobrazenie
- S praktickou klapkou na zadnej strane pre ľahké zatváranie a otváranie obalu
- Rôzne farby: 10 x modrá, 10 x zelená, 10 x červená, 10 x oranžová, 10 x žltá
Rozsah dodávky
- 50 papierových obalov na CD/DVD
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
