Papierové ochranné obaly na CD/DVD, farebne triedené, balenie po 100 kusoch
00078362
Na skladovanie a prepravu jedného CD-ROM
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre médium | CD |
| Vhodné pre | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Papier |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Oranžová Modrá Zelená Červená Žltá |
| Farba | Viacfarebný |
| Farba | Modrá Zelená Červená Žltá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 12.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.1 cm |
| Rozmer - výška | 12.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Náhradný obal |
Ďalšie informácie o produkte
- Na skladovanie a prepravu jedného CD-ROM
- S priehľadným okienkom na prezeranie
- S praktickou záložkou na zadnej strane pre ľahké zatváranie a otváranie
- Roztriedené podľa farby: 20 x modrá, 20 x zelená, 20 x červená, 20 x oranžová, 20 x žltá
Rozsah dodávky
- 100 ochranných papierových obalov
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
