PC držiak X""
00049310
Stojan „X“ je dokonalým doplnkom pre PC vežu, ktorá je často ťažká a ťažkopádna na presúvanie. Skladá sa z piatich koliesok a má protišmykové úchyty, ktoré maximalizujú stabilitu. Nielenže umožňuje ľahký presun PC veže, ale tiež uľahčuje vkladanie alebo vyberanie káblov.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Valivé nohy
Valčekové nožičky poskytujú väčšiu mobilitu PC veže a uľahčujú prístup k káblovým spojeniam a späť
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | PC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 480 g |
| Rozmer - dĺžka | 33.5 cm |
| Max. šírka PC | 25.5 cm |
| Rozmer - šírka | 9.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 40 cm |
| Rozmer - výška | 11.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 25 kg |
Ďalšie informácie o produkte
- Stojan na PC s pevným úchopom, ktorý sa ľahko prenáša
- Vhodné pre všetky bežné PC veže do šírky 25,5 cm
- Vrátane špeciálnych protišmykových úchytov
- Stabilná konštrukcia vďaka dizajnu „X“ a 5 kolieskam
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review