PC kancelárske slúchadlá "HS-P100 V2", stereo, čierne
00139931
PC kancelárske slúchadlá s mobilným mikrofónovým ramenom a 1 x 3,5 mm jack konektorom plus Y-adaptér
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Jednostranné vedenie káblov
Jednostranné vedenie káblov pre pohodlné nosenie bez zbytočného preplnenia káblov
Káblové diaľkové ovládanie
Káblové diaľkové ovládanie pre pohodlné, bezkrokové ovládanie hlasitosti
Vertikálne nastaviteľný mikrofónový boom
Mikrofónové rameno na vertikálne umiestnenie
Y-adaptér pre tablet/notebook s 3,5 mm jackom
S Y-adaptérom pre jednoduché použitie na tablete/notebooku/PC s 2x 3,5 mm jack socketom
Extra dlhý kábel
Extra dlhý kábel pre väčšiu flexibilitu, voľnosť pohybu a jednoduché pripojenie k PC alebo notebooku
Priedušný materiál
Priedušný sieťovaný materiál odvádza vlhkosť z pokožky a zabraňuje teplu a poteniu
Perfektné prispôsobenie
Polstrované náušnice a čelenka pre dokonalé prispôsobenie aj na dlhšie obdobie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | PC Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál náušníkov | Textilná tkanina (Mesh) |
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2200 Ω |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Špeciálne vlastnosti | Y-rozdvojka s farebným odlíšením |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Čierna |
| Farba | Strieborná Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnosť | 125 g |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo headset |
| Dizajn | On-Ear |
| Citlivosť slúchadiel | 95 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB +/- 3 dB |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti |
Ďalšie informácie o produkte
- PC kancelárske slúchadlá s mobilným mikrofónovým ramenom a 1 x 3,5 mm jack konektorom plus Y-adaptér
- Nastaviteľný pásik na hlavu
- Ultraľahký pre vynikajúci komfort nosenia
Rozsah dodávky
- 1 kancelárska slúchadlová súprava "HS-P100 V2" na PC
- 1 audio adaptér
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8.1/8/7
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Nezrážaj produkt a nevystavuj ho silným otrasom.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč kábel a netlač ho.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Obalový materiál zlikviduj okamžite podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Udržuj deti ďaleko od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
Upozornenie - Vysoká hlasitosť
- Používanie produktu znižuje tvoju schopnosť vnímať zvuky okolia. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá ani stroje.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže – aj pri krátkodobom používaní – spôsobiť poškodenie sluchu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review















