PC kancelárske slúchadlá "HS-USB300", stereo, čierne
00139924
PC kancelárske slúchadlá s mobilným mikrofónnym ramenom a USB pripojením
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Jednostranné vedenie káblov
Jednostranné vedenie káblov pre pohodlné nosenie bez zbytočného preplnenia káblov
Káblové diaľkové ovládanie
Káblové diaľkové ovládanie pre pohodlné, bezkrokové ovládanie hlasitosti
Vertikálne nastaviteľný mikrofónový boom
Mikrofónové rameno na vertikálne umiestnenie
Mikrofón stlmenie
Tlačidlo stlmenia umožňuje okamžité stlmenie mikrofónu
Perfektné prispôsobenie
Polstrované náušnice a čelenka pre dokonalé prispôsobenie aj na dlhšie obdobie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | PC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál náušníkov | Imitácia kože |
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2200 Ω |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnosť | 330 g |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo headset |
| Dizajn | On-Ear |
| Citlivosť slúchadiel | 105 dB +/-3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB +/- 3 dB |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Vypnutie mikrofónu (mute) |
Ďalšie informácie o produkte
- PC kancelárske slúchadlá s mobilným mikrofónnym ramenom a USB pripojením
- Nastaviteľný pásik na hlavu
- Ultraľahký pre vynikajúci komfort nosenia
Rozsah dodávky
- 1 kancelárska náhlavná súprava "HS-USB300" pre PC
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
- Operačný systém: Windows 10/8.1/8/7
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Nezrážaj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali riziko zakopnutia.
- Nekláňaj ani neštipkaj kábel.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky záruky.
- Ihneď zlikviduj obalový materiál podľa platných miestnych predpisov o odpadoch.
- Drž deti určite od obalového materiálu preč, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
Varovanie - vysoká hlasitosť
- Používanie produktu ti obmedzuje vnímanie okolitého hluku. Preto počas používania neobsluhuj žiadne vozidlá ani stroje.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže – aj pri krátkodobom používaní – spôsobiť poškodenie sluchu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review