PC kancelárske slúchadlá "HS-USB400 V2", stereo, čierne
00139937
PC kancelárske slúchadlá s flexibilným ramenom mikrofónu a USB pripojením
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Jednostranné vedenie káblov
Jednostranné vedenie káblov pre pohodlné nosenie bez zbytočného preplnenia káblov
Elegantné látkové puzdro
Elegantné a flexibilné látkové puzdro pre dodatočnú ochranu proti ohnutiu
Káblové diaľkové ovládanie
Káblové diaľkové ovládanie pre pohodlné, bezkrokové ovládanie hlasitosti
Extra dlhý kábel
Extra dlhý kábel pre väčšiu flexibilitu, voľnosť pohybu a jednoduché pripojenie k PC alebo notebooku
Flexibilné mikrofónové rameno
Flexibilné mikrofónové rameno umožňuje pohodlné a optimálne umiestnenie
Mikrofón stlmenie
Tlačidlo stlmenia umožňuje okamžité stlmenie mikrofónu
Priedušný materiál
Priedušný sieťovaný materiál odvádza vlhkosť z pokožky a zabraňuje teplu a poteniu
Zosilnená čelenka
Kovové komponenty spevňujú a stabilizujú čelenku
Perfektné prispôsobenie
Polstrované náušnice a čelenka pre dokonalé prispôsobenie aj na dlhšie obdobie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | PC Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál náušníkov | Textilná tkanina (Mesh) |
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2200 Ω |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Červená |
| Farba | Čierna Červená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnosť | 243 g |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo headset |
| Dizajn | Over-Ear |
| Citlivosť slúchadiel | 100 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB +/- 3 dB |
| Umiestnenie mikrofónu | Nastaviteľný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Vypnutie mikrofónu (mute) |
Ďalšie informácie o produkte
- PC kancelárske slúchadlá s flexibilným ramenom mikrofónu a USB pripojením
- Nastaviteľný pásik na hlavu
- Ľahká váha pre vynikajúce pohodlie pri nosení
Rozsah dodávky
- 1 kancelárska náhlavná súprava "HS-USB400 V2" pre PC
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8.1/8/7
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Nezrážaj produkt a nevystavuj ho silným otrasom.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč kábel a netlač ho.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Obalový materiál zlikviduj okamžite podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Udržuj deti ďaleko od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
Upozornenie - Vysoká hlasitosť
- Používanie produktu znižuje tvoju schopnosť vnímať zvuky okolia. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá ani stroje.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže – aj pri krátkodobom používaní – spôsobiť poškodenie sluchu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review