PC reproduktory Sonic LS-208, čierne
00173134
2.0 reproduktor pre počítače a notebooky
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | PC |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. frekvenčný rozsah reproduktora | 20000 Hz |
| Min. frekvenčný rozsah reproduktorov | 100 Hz |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Externý napájací zdroj |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 895 g |
| Dĺžka kábla | 100 cm |
| Reproduktor-šírka | 7.5 cm |
| Reproduktor-výška | 15.8 cm |
| Reproduktor-hĺbka | 9.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stereo |
| Audio systém | 2.0 |
| Maximálny hudobný výkon | 8 W |
Ďalšie informácie o produkte
- 2.0 reproduktor pre počítače a notebooky
- Ovládanie hlasitosti pre individuálne, plynulé nastavenie hlasitosti na zadnej strane puzdra
- Dodatočná ochrana vďaka kovovej mriežke
- Napájanie cez externý napájací zdroj
Rozsah dodávky
- 1 PC reproduktor "Sonic LS-208"
- 1 napájací zdroj
- Návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali riziko zakopnutia.
- Nekláňaj ani nešúchaj kábel.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Používaj produkt výhradne na určený účel.
- Určite drž deti ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review


