Plastová fotogaléria Madrid, čierna, 3x 10x15 cm, 23x45 cm
00066596
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Madrid |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Rozmer - dĺžka | 46.5 cm |
| Šírka lišty cca. | 9 mm |
| Výška lišty cca. | 17 |
| Max. hrúbka pasparty | cca. 1,4 mm |
| Profile without Glass Distance | 4.8 mm |
| Formát rámu | 23 x 45 |
| Rozmer - šírka | 24.5 cm |
| Rozmer - výška | 2.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet formátov obrázkov | 3 |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Fotogaléria-rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Umývané kvalitné sklo
- Presné zrezanie
- S prémiovým rámom pre 3 x 10 x 15 fotografie
- S odolným závesom
Rozsah dodávky
- 1 plastová galéria s rámom "Madrid"
- 1 prémiový rám
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
