Plastová portrétová galéria VISBY, 4x 10x15 cm, biela
00100394
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Zavesenie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Visby |
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Série | Visby |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Rozmer - šírka | 29.3 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.6 cm |
| Rozmer - výška | 29 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet formátov obrázkov | 4 |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Portrétová fotogaléria-rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Plastová galéria na 4 fotografie vo formáte 10 x 15 cm (2 fotografie na výšku, 2 fotografie na šírku)
- Dizajn v populárnom škandinávskom štýle
- Na zavesenie
- Úžasné miesto pre zmes tvojich najcennejších dovolenkových alebo rodinných spomienok
Rozsah dodávky
- 1 "Visby" rám na portréty galéria
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review