Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyrol (PS) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Série | Breeze |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 7 x 10 |
| Šírka lišty cca. | 15 mm |
| Výška lišty cca. | 15 |
| Max. hrúbka pasparty | Nevhodné pre paspartu |
| Profile without Glass Distance | 10.5 mm |
| Formát rámu | 10 x 15 |
| Rozmer - šírka | 13 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 17.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Postavenie Zavesenie |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Plastový rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Trendy plastový rám na obrázok v drevenom vzhľade
- Presné uhlové spoje
- Umývané kvalitné sklo
- So stojanom na stôl a závesným kovaním
Rozsah dodávky
- 1 plastový rám "Breeze"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
