Plastový rám "Cottage", pastelová mätová, 15 x 20 cm
00193335
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyrol (PS) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Pastelová mentolová |
| Farba | Pastelová mentolová |
| Série | Cottage |
| Farba | Zelená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 10 x 15 |
| Šírka lišty cca. | 28 mm |
| Výška lišty cca. | 15 |
| Max. hrúbka pasparty | cca. 1,4 mm |
| Profile without Glass Distance | 22 mm |
| Formát rámu | 15 x 20 |
| Rozmer - šírka | 20 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 25 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Postavenie Zavesenie |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Plastový rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Moderný plastový rám v ošúchanom vzhľade
- Plochý profil s fóliou v použitom vzhľade
- Vytvára štýlové dekoratívne efekty pre očarujúce domáce interiéry
- S prémiovým paspartou
- Presné pílky v rohoch
- Umývané kvalitné sklo
- So stolovým stojanom a závesným kovaním pre portrétový aj horizontálny formát
Rozsah dodávky
- 1 plastový rám „Cottage“
- 1 prémiový rámček
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
