Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyrol (PS) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Kontrastná šedá |
| Farba | Kontrastná sivá |
| Série | Flora |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 9 x 13 |
| Šírka lišty cca. | 20 mm |
| Výška lišty cca. | 15 |
| Max. hrúbka pasparty | cca. 1,4 mm |
| Profile without Glass Distance | 13.7 mm |
| Formát rámu | 13 x 18 |
| Rozmer - šírka | 16 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.8 cm |
| Rozmer - výška | 21 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Postavenie Zavesenie |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Plastový rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Plastový rám s povrchom z brúseného hliníka
- Presné spoje pod uhlom
- Umývateľné kvalitné sklo
- So stolovým stojanom a závesným úchytom pre portrétny aj horizontálny formát
Rozsah dodávky
- 1 plastový rám „Flora“
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
