Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Olivová |
| Farba | Olivová |
| Série | Lima |
| Farba | Hnedá Zelená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 20 x 28 |
| Šírka lišty cca. | 24.5 mm |
| Výška lišty cca. | 16 |
| Max. hrúbka pasparty | cca. 1,8 mm |
| Profile without Glass Distance | 20 mm |
| Formát rámu | 30 x 40 |
| Rozmer - šírka | 33.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Rozmer - výška | 43.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Zavesenie |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Plastový rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Trendy plastový rám
- So zaobleným vonkajším okrajom a posunutým strieborným vnútorným okrajom
- Brúsený povrch s dreveným vzhľadom
- Obsahuje vložku s odnímateľnou vnútornou časťou. Dá sa použiť ako podložka
- Presné pílne spoje
- Umývané kvalitné sklo
- So závesným kovaním na portrétne aj krajinné použitie
Rozsah dodávky
- 1 plastový rám "Lima"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
