Plastový rám "Sevilla", čierny, polystyrén, 29,7 x 42 cm, DIN A3
00061627
Rám je vybavený vysoko nerozbitným umelým sklom (hrúbka 1 mm), takže je ideálny do škôlok, škôl a nemocníc.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Sevilla |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 18 x 24 |
| Šírka lišty cca. | 9 mm |
| Výška lišty cca. | 17 |
| Max. hrúbka pasparty | 1,7 mm |
| Profile without Glass Distance | 5.2 mm |
| Formát rámu | 29,7 x 42 |
| Rozmer - šírka | 31 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Rozmer - výška | 43 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Háky so zvýšenou nosnosťou |
| Druh skla | Umelecké sklo |
| Typ rámu | Plastový rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Rám je vybavený vysoko nerozbitným umelým sklom (hrúbka 1 mm), takže je ideálny do škôlok, škôl a nemocníc.
- Trendy plastový rám_x000D_
- Obsahuje vložku s odnímateľnou vnútornou časťou. Môže sa použiť ako podložka_x000D_
- Presné zárezy_x000D_
- S pevnou háčikovou sponou
Rozsah dodávky
- 1 plastový rám "Sevilla"
- 1 vložka na montáž
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
