Plastový rám "Sevilla dekor", matná strieborná, 60 x 80 cm
00066442
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborný/matný |
| Farba | Matné striebro |
| Série | Sevilla dekor |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 40 x 60 |
| Šírka lišty cca. | 13 mm |
| Výška lišty cca. | 20 |
| Max. hrúbka pasparty | 1,7 mm |
| Profile without Glass Distance | 5.6 mm |
| Formát rámu | 60 x 80 |
| Rozmer - šírka | 62 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 82 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Háky so zvýšenou nosnosťou |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Plastový rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Štýlový plastový rám
- S držiakom
- Brúsené, kvalitné sklo
- Špeciálne upravený plastový okraj pre dlhotrvajúce farby rámu
- Presné zrezanie v uhle
- Obsahuje pevný háčik s montážnou šablónou
Rozsah dodávky
- 1 plastový rám "Sevilla Decoration"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
