Plastový rám "Sevilla Dekor", matné zlato, 21 x 29,7 cm, DIN A4
00066402
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Zlatá matná |
| Farba | Bledá zlatá |
| Série | Sevilla dekor |
| Farba | Zlatá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 15 x 20 |
| Šírka lišty cca. | 9 mm |
| Výška lišty cca. | 17 |
| Max. hrúbka pasparty | 1,7 mm |
| Profile without Glass Distance | 5.2 mm |
| Formát rámu | 21 x 29,7 |
| Rozmer - šírka | 222.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 31 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Zavesenie |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Plastový rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Štýlový plastový rám
- S držiakom
- Brúsené, kvalitné sklo
- Špeciálne upravený plastový okraj pre dlhodobé farby rámu
- Presné zrezanie na mieru
Rozsah dodávky
- 1 plastový rám "Sevilla Decoration"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
