Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polystyrol (PS) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Série | Swing |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Bildformat | 13 x 18 |
| Šírka lišty cca. | 12.8 mm |
| Výška lišty cca. | 15 |
| Profile without Glass Distance | 7 mm |
| Formát rámu | 20 x 30 |
| Rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Rozmer - výška | 31.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Postavenie Zavesenie |
| Druh skla | Reflexný |
| Typ rámu | Plastový rám |
Ďalšie informácie o produkte
- Trendy plastový rám_x000D_
- Obsahuje vložku s odnímateľnou vnútornou časťou. Môže sa použiť ako podložka_x000D_
- Zaoblené, umyté kvalitné sklo_x000D_
- Plastový pásik pokrytý fóliou pre dlhodobú farebnosť rámu_x000D_
- Presné uhlové spoje_x000D_
- S stolovým stojanom a závesným úchytom na portrétne aj krajinné formáty
Rozsah dodávky
- 1 plastový rám "Swing"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
